Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SKS s.r.o.

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11286270780 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou. Možno OZP.
Hlavní náplní pozice je návrh projektových dokumentací všech stupňů technologií EPS, PZTS, CCTV, ACS, datové sítě a MaR. Další náplň práce je mj. schopnost koordinace s různými profesemi (vzduchotechnika, voda, topení, atd.) při tvorbě projektu; schopnost výběru vhodné technologie a techniky v závislosti na požadované kvalitě/ceně, kontrola parametrů, ověření kompatibility; práce v Autocadu a s běžnými programy MS Office; výpočty napájecích soustav, úbytků napětí, dimenzování vodičů, svorková zapojení, návrh kabelových tras a uchycení; tvorba textových zpráv, popis systémů; příprava zakázky na realizaci, příprava nabídkového rozpočtu, podkladů k nabídce (certifikáty, prospekty atd.), návrh alternativ. Práce převážně v kanceláři s občasnými výjezdy na místa instalace.
Požadujeme praxi v oboru, ŘP sk. B, §10 dle vyhl. 50/78 Sb.
Nástupní plat dle praxe v oboru. Nabízíme práci ve stabilní společnosti s tradicí v oboru 25 let, zaměstnanecké benefity.
První kontakt mailem na adrese: hedlova@sksblansko.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail