Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

HP TRONIC Zlín, spol. s r. o.

Provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11311140707 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Koho hledáme?
Spolehlivého a zodpovědného člověka se zkušeností a praxí na řídící pozici v maloobchodním prodeji a

  • Uživatelskou znalostí práce na PC
  • Velmi dobrými komunikačními a prezentačními dovednostmi
  • Analytickým myšlením
  • Samostatného, pečlivého, pracovitého a ochotného učit se novým věcem
  • Trestně bezúhonného a časově flexibilního

Co Vám dá náskok před ostatními kandidáty?

  • Znalost sortimentu a praxe v oboru elektro
  • Příjemné vystupování a umění jednat s lidmi

Jaká bude náplň Vašeho pracovního dne?

  • Vedení maloobchodní prodejny, zodpovědnost za výsledky
  • Vedení a rozvoj personálního týmu prodejny
  • Jednání s obchodními zástupci značek
  • Kontrola hospodaření pobočky
  • Komunikace s centrálou
  • Objednávání a příjem zboží
  • Kontrola pokladny/odvody
  • Prodej zboží a poskytování informací koncovým zákazníkům

Proč se Vám u nás bude líbit?

  • Nabízíme zajímavou práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející firmě
  • Nebudete v tom sami, čeká vás týmová práce v příjemném a mladém kolektivu prodejny
  • Nabízíme motivující ohodnocení závislé na výsledcích
  • Čeká Vás široká nabídka zaměstnaneckých benefitů

Předpokládaný nástup:
Září 2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha