Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor výroby - jižní čechy

referenční číslo: 10363 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Jste zkušený v oblasti logistiky nebo plánování výroby? Domluvíte se anglicky? Pokud máte navíc vzdělání technického směru a hledáte zajímavou pracovní příležitost, budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis

Mezinárodní strojírenská společnost přijme do svého týmu šikovného kandidáta/kandidátku na pozici:

KOORDINÁTOR VÝROBY - JIŽNÍ ČECHY

Náplň práce

  • Plánování výroby na základě zjištěných informací od zákazníka
  • Připrava krátkodobých a dlouhodobých výrobních plánů a zdrojů
  • Operativní změny výrobních plánů
  • Komunikace s výrobou
  • Vedení skladových zásob
  • Dohled nad dodržováním správných interních postupů

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ nejlépe technického směru
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici (koordinátor, plánovač, logistika)
  • Znalost prostředí automotive výhodou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office - Excel na pokročilé úrovni
  • Znalost nástrojů kvality, výhodou znalost SAP

Nabízíme:

  • Příspěvek na dopravu
  • Pomoc s ubytováním v případě relokace
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Jižní Čechy

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha