Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky/pracovnice na pomocné sezónní zahradnické práce ve Šternberku.

Pomocné zahradnické práce ve Šternberku

referenční číslo: 6802 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Rádi trávíte čas na čerstvém vzduchu? Máte rádi přírodu? Staráte se o svou zahrádku, nebo je Vám naopak líto, že žádnou nemáte? Rádi byste pracovali na pozici, kde budete mít "čistou hlavu", či případné starosti řešíte pomocí manuální činnosti? Hledáte práci pouze na ranní směnu, aby Vám odpoledne zbyl ještě nějaký čas na koníčky, nebo povinnosti?
Pokud je ve většině případů Vaše odpověď ano, pak pro Vás máme zřejmě ideální pracovní nabídku Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky na sezónní údržbu zeleně ve Šternberku. Pracuje se pouze na ranní směnu, a to 6:00-14:30. Práce je vhodná spíše muže. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- sekání trávy
- úprava zeleně
- pletí záhonů s květinami
- zastřihávání keřů, apod.

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. B
- pracovitost a spolehlivost
- ochotu pracovat venku

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- až 14.000 Kč/měsíc
- zázemí stabilní firmy
- různorodou pracovní náplň

Místo pracoviště: Šternberk

Region: Olomoucký kraj

Obor: Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha