Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

CNC Programátor - zajímavé finanční ohodnocení

(referenční číslo: 4-30-209893/JD)

Máš zkušenost s programováním CNC strojů? Potřebujeme posílit tým ve výrobní společnosti a hledáme šikovného kandidáta - CNC PROGRAMÁTORA, který bude zodpovědný za:

  • Samostatnou tvorbu programů
  • Kontrolu těchto programů na stroji
  • Optimalizaci výroby

......dále bude úzce spolupracovat s operátory ve výrobě a s konstrukčním oddělením.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Dobrá znalost programování vysekávacího lisu s CNC řízením (prioritně zn. Amada, nebo případně Trumf)

Nabízíme:

Benefity:
flexibilní pracovní doba 6:30- 9:30
20 dnů dovolené, která se v návaznosti na počet odpracovaných let navyšuje
stravenky v hodnotě 80,- Kč
roční navyšování mezd

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání