Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MEDIA MIX, s.r.o.

Specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11418870750 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Pracovní náplň: plánování a kontrola kvality při realizaci zakázek, kompletování dokumentace kvality, zpracování a kompletace dokumentace ISO 9001 a 14001, plánování a provádění zákaznických, recertifikačních a dozorových auditů, zabezpečení kvality v souladu s technickými a bezpečnostními normami a legislativou ČR, dodržování POZP, PO ve spolupráci s externím dodavatelem služeb
Požadujeme: SŠ s maturitou/VŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici v dané oblasti výhodou, orientace v legislativě, znalost práce s PC, MS Office, ŘP sk. B. výhodou, znalost AJ, spolehlivost a pečlivý přístup k řešení svěřených úkolů, samostatnost, schopnost rozhodovat, jednat se zákazníky a dodavateli a reprezentovat společnost, týmový přístup, loajalita
Nabízíme: zázemí rostoucí společnosti, možnost dlouhodobé spolupráce, motivující finanční ohodnocení, uplatnění na hlavní pracovní poměr, odborná školení, účast na zajímavých projektech, práci v příjemném kolektivu
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky nebo osobně v době od 8:00 do 14:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha