Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CITYHotelBrno, s r.o.

Řídící pracovníci v hotelích

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11191460749 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Požadujeme:
Min. 4 roky praxe na obdobné pozici v hotelovém provozu
Předchozí prokazatelně doložitelné dobré výsledky
Velmi dobré komunikační schopnosti
Velmi dobrá znalost práce na PC, Microsoft Office, včetně Outlooku
Řidičský průkaz typu B
Znalost anglického jazyka na dobré úrovni podmínkou, znalost ruského jazyka výhodou
Zkušenosti se seminárními a konferenčními aktivitami
Znalost rezervačních systémů, např. booking, hrs, airbnb, previo atd podmínkou
Znalost channel managerů, orientace ve správě webových stránek
Zkušenost s marketingem v oblasti hotelnictví a PR
Znalost domácího, převážně brněnského trhu
Odolnost vůči stresu
Náplň práce:
- Vyhledávání nových klientů a možností spolupráce, proaktivní sales
- Vytváření cenové politiky
- Vyjednávání podmínek spolupráce (IRS, bookingové agentury, cestovní agentury, firmy, koncoví klienti atd.)
- Vyjednávání o podmínkách smluv a jejich vyhotovení
- Pravidelné vyhodnocování statistik a vytváření pravidelných reportů
- Pravidelné analýzy trhu, konkurence, možností, slabých a silných stránek hotelu
- Prezentace hotelu (vlastní www, bookingové servery, navigační systém, billboardy
- Zodpovědnost za ekonomické výsledky hotelu
- Účast na veletrzích a workshopech
- Spolupráce s provozním úsekem hotelu
- Spolupráce na rekonstrukci nové části hotelu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha