Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Tiskárny MAFRAPRINT jsou součástí mediální skupina MAFRA a specializují se na produkci novinového charakteru.
Zaměstnáním v nich získáte možnost podílet se na vydávání takových deníků jakou jsou MF DNES, LIDOVÉ NOVINY nebo Metro!
Právě hledáme novou posilu týmu do olomoucké tiskárny. Možná jste jí právě Vy!

Elektrikář

(referenční číslo: 2a2aa1b1)

Vaším úkolem bude:

* kontrola, diagnostika, údržba a oprava elektrického vybavení a zařízení tiskárny.

Očekáváme:

* SŠ nebo vyučení v oboru elektro,
* platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6,
* znalost práce na PC,
* ochotu pracovat ve třísměnném provozu,
* zodpovědnost a aktivní přístup k řešení problémů.

Nabízíme:

* čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě,
* 5 týdnů dovolené,
* příspěvek na závodní stravování a další zaměstnanecké výhody,
* perspektivní zázemí stabilní mediální skupiny,
* nástup možný ihned nebo dle dohody.

Místo pracoviště: Pavelkova 7<br />779 00 Olomouc<br />Česká republika

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity