Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

STAVMAT STAVEBNINY Rudná s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11348120793 | aktuálnost: 30. 9. 2016

Místo výkonu práce:
Průmyslová č.p. 957
293 06 Kosmonosy
Prvotní kontakt: telefonicky: 602 215 691
Požadujeme: časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, chuť do práce, znalost sortimentu výhodou, uživatelskou znalost práce na PC
Náplň práce: péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových ve svěřeném regionu, zpracování cenových nabídek, uzavírání obchodů a kompletní péče o jejích průběh.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, motivační odměňovací systém.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

STAVMAT STAVEBNINY Rudná s.r.o., Sabina Kuldová, Vedoucí provozovny v MB, kuldova.s@rkstaviva.cz, +420 602 215 691