Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HANSEATIC BUSINESS CENTRE a.s.

Pracovníci v dopravě a přepravě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11523450718 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Náplň práce: kompletní zpracování obchodních případů na námořní přepravu, samostatné zpracovávání objednávek, disponování přeprav a přeládek, komunikace se zákazníky, dopravci, zahraničními partnery,kalkulace přepravních nákladů, vyučtování přeprav.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání nejlépe dopravního či ekonomického směru, komunikativní znalost anglického jazyka, zájem o spedici v oblasti námořních přeprav, zodpovědnost, samostatnost, umění jednat s lidmi, obchodní myšlení, standartní uživatelské schopnosti práce na PC.
Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, možnost seberealizace, doprava z a do Prahy je možná dohodou, stravenky a dovolená navíc.
Místo výkonu práce: Hlavní 29, 277 45 Úžice u Kralup nad Vltavou
Kontakt: Ing. Turoň, telefonicky nebo e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

HANSEATIC BUSINESS CENTRE a.s., Ing. Pavol Turoň, jednatel, turon@hanseatic.eu, +420 315 733 734