Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou plošných a tištěných spojů v Kladně, přijmeme nové pracovníky a pracovnice na pozici operátor montáží ve výrobě - jedná se o jednoduchou práci s drobnějšími komponenty, proto hledáme manuálně zručné uchazeče (muže i ženy). Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr se zajímavým mzdovým ohodnocením, je zde i možnost vyplácení záloh. Na pracoviště je výborná dopravní dostupnost – jak veřejnou hromadnou dopravou, tak autem. Pracuje se zd

Operátor/ka montáží - přímo v Kladně, práce na 2 směny

referenční číslo: 6540 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou plošných a tištěných spojů v Kladně, přijmeme nové pracovníky a pracovnice na pozici operátor montáží ve výrobě - jedná se o jednoduchou práci s drobnějšími komponenty, proto hledáme manuálně zručné uchazeče (muže i ženy). Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr se zajímavým mzdovým ohodnocením, je zde i možnost vyplácení záloh. Na pracoviště je výborná dopravní dostupnost – jak veřejnou hromadnou dopravou, tak autem. Pracuje se zde ve 2 směnném provozu - na ranní a odpolední směně od pondělí do pátku. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- montážní práce na lince
- manipulace se součástkami
- lakování dílů

Požadujeme:

- manuální zručnost, pečlivost
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení včetně možnosti vyplácení záloh
- práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- dotované stravování
- 4 týdny dovolené, příplatky
- dlouhodobá spolupráce, pravidelný výplatní termín
- příjemné pracovní prostředí
- odborné zaškolení

Místo pracoviště: Kladno

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail