Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho klienta, výrobní společnost Mitsubishi Electric Automotive Czech s.r.o. ve Slaném, hledáme nové brigádníky na pozici dělník - manipulátor na výrobní lince. Jedná se o obsluhu poloautomatické výrobní linky, kontrolu kvality, montážní práce na lince apod. Pracuje se ve 3 směnném provozu (ranní, odpolední a noční směny), nutná pravidelná docházka. Praxe ve výrobě není podmínkou, absolventi budou odborně zaškoleni.

Obsluha výrobní linky - zajímavá mzda příplatky

referenční číslo: 5701 | aktuálnost: 1. 8. 2016

Pro našeho klienta, výrobní společnost Mitsubishi Electric Automotive Czech s.r.o. ve Slaném, hledáme nové brigádníky na pozici dělník - manipulační pracovník na výrobní lince. Jedná se jednoduchou obsluhu poloautomatické výrobní linky, kontrolu kvality, montážní práce na lince apod. Práce probíhá ve 3 směnném provozu (ranní, odpolední a noční směny) a je nutná pravidelná docházka. Všichni pracovníci projdou zaškolením, praxe není nutná Nástup je možný ihned, nebo dle dohody.

Požadujeme:

- manuální zručnost, pečlivost
- věk min. 18 let
- dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)

Nabízíme:

- brigádu s denní docházkou
- zajímavé mzdové ohodnocení
- nadstandardní příplatky
- příspěvek na stravování
- svozovou dopravu ve Slaném
- svoz na některé směny z okolních obcí
- odborné zaškolení

Místo pracoviště: Kladno

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail