Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace

Průvodci v kulturních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11533980747 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Náplň práce:
Práce na recepci muzea (prodej vstupenek a zboží, vedení agendy k prodeji vstupenek, zboží apod.), průvodcovská činnost v muzejních expozicích, pořadatelská činnost při doprovodných muzejních akcích, práce v sobotu a státní svátky, spolupráce na základní konzervaci sbírkových předmětů, spolupráce na instalaci muzejních výstav, provádění základních údržbářských prací a drobných oprav (mj. obsluha plynových kotelen, úklid, sekání trávy, úklid sněhu apod.), úklid venkovních prostor nádvoří a dvora muzea a venkovní expozice (silniční mechanismy a mosty), správa objektu mýtní stanice v Sobotíně

Místo výkonu práce: Muzeum silnic, Hraběšická 203, Vikýřovice

Požadavky:
- vzdělání středoškolské nebo SOU s maturitou
- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
- hovorová znalost alespoň jednoho cizího jazyka - přednostně jazyk anglický
- samostatnost, způsobilost, důslednost, spolehlivost
- zručnost, fyzická zdatnost
- zdravotní způsobilost
- znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
- ŘP skupiny B

Přihlášky s požadovanými doklady zašlete na adresu:
sekretariát ředitele, Lipenská 753/120, 772 11 Olomouc
případně předejte osobně na uvedené adrese nejpozději do 21. října 2016.

Platové podmínky se řídí nařízením vlády 564/2006 Sb., v platném znění o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, platová třída 7.

Termín nástupu: možný od 1.11.2016

Předpoklady: fyzická osoba, která je státním občanem České republiky dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk, bezúhonnost.

Přihláška bude obsahovat:
- motivační dopis,
- profesní životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se pracovního místa,
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce.
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo.
Upozornění: Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 11 840 - 17 830 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha