Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer pro fit-outy - autosalony s aktivní AJ

referenční číslo: 539 | aktuálnost: 15.06.2018

ALP consulting

Pro významnou nadnárodní zahraniční konzultační společnost, s působením po celém světě, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce

Hlavní oblasti zodpovědnosti:

  • příprava projektů v oblasti fit-otů pro významné zahraniční prodejce automobilů od prvních fází až po předání projektů

Náplň práce:

  • aplikace strategie firemní identity salonů
  • příprava cenových nabídek a prezentací
  • vedení jednání se zahraničními klienty
  • komunikace s importéry a dodavateli
  • podpora pří otevírání nových trhů
  • koordinace realizace projektů
  • provádění a řízení procesu TDI
  • kontrola dodržování termínů
  • kontrola kvality instalací fasádního značení
  • reporting a cenové reporty
  • vývoj inovací a prezentace
  • interiérový stage design

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe v oboru minimálně 2 roky - možno i v průběhu studií
  • praxe v oblasti automotive nebo retailu nutná
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • velmi dobrou aktivní znalost AJ
  • flexibilita a kreativita
  • dobrá znalost práce na PC
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • aktivní řidič + ŘP - B

Nabízíme

  • zaměstnání na HPP
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý dynamický kolektiv
  • možnost profesního růstu v rámci společnosti na mezinárodní úrovni
  • motivující pracovní ohodnocení, odpovídající náročnosti pozice
  • notebook, mobilní telefon
  • možnost cestování v rámci Evropy
  • kanceláře v centru Prahy

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské