Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí směny na obrobně, přerovsko

referenční číslo: 10042 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Jste praxí ověřeným leaderem v oboru strojírenství a vyznáte se v oblasti obrábění kovů? Ovládáte výkresovou dokumentaci a přidruženou administrativní činnost na PC a jste osobností, která umí ostatní namotivovat?

Pak jste člověk, kterého hledáme Vám stačí pouze zaslat Váš profesní životopis ve Wordu.

VEDOUCÍ SMĚNY na OBROBNĚ, PŘEROVSKO (až 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení a organizace práce pracovníků na obrobně
  • Motivace a hodnocení zaměstnanců s cílem zefektivnit proces výroby
  • Prvotní kontrola obrobených produktů a postupů dle dokumentace z jiných oddělení
  • Plánováním směn a priorit ve výrobě v kooperaci s ostatními odděleními
  • Zaškolování nových zaměstnanců a dohled nad bezpečností práce

Požadujeme:

  • Praxi v obrábění kovů
  • Praxi na vedoucí pozici
  • SŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo výuční list s bohatou praxí v oboru
  • Profesní historii bez disciplinárních prohřešků
  • Časovou flexibilitu pro dvousměnný provoz
  • Aktivní přístup a ochotu rozvíjet se v oboru, samostatnost

Nabízíme:

  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Věrnostní a výkonové bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění či životní pojištění
  • Závodní stravování + stravenky
  • Místo výkonu práce: okres Přerov

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha