Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Seřizovač - operátor, až 30 000Kč/měs.

(referenční číslo: 13-21-216929/JD)

Máte zájem o práci ve výrobě a chcete nadále rozšiřovat svoji praxi ve významné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti se seřizováním strojů a zároveň Vám nevadí práce u výrobní linky? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis na pozici SEŘIZOVAČ - OPERÁTOR.

Náplň práce:

  • obsluha výrobní linky
  • montáž a demontáž zařízení a strojů
  • příprava a nastavení výrobní linky na spuštění
  • kontrola kvality a vedení výrobní dokumentace
  • vedení evidence o preventivních údržbách a opravách

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha 10
Třísměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6)

Požadujeme:

  • minimálně střední odborné vzdělání technického zaměření
  • manuální zručnost, důslednost, přesnost a technické myšlení
  • praxe na obdobné pozici
  • ochota učit se novým věcem
  • svědomitost a pracovitost

Nabízíme:

Benefity:

  • 10% bonus po zkušební době
  • cena obědů a večeří 30Kč
  • 25 dnů dovolené v rámci roku
  • po 12 odpracovaných měsících nárok na flex program ve výši 10 000Kč/rok
  • paušální příplatky za práci ve směnném provozu
  • zvýšený příplatek za práci o víkendu a přesčas
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání