Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní zámečník Ostrava – 130 Kč/hod. – ranní směny

referenční číslo: 2F65A8EC | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta v oblasti vodovodních, kanalizačních a elektro sítí hledáme vhodné kandidáty na pozici provozního zámečníka.

Volné víkendy, stravenky, POUZE RANNÍ SMĚNY

Náplň práce

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení až 130 Kč/hod.
- práci na HPP
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- pracovní doba Po-Pa 7:00-15:00 hodin

Náplň práce:
- pomocné práce při revizích, kontrolách, opravách poruch
- údržba strojně-technologických zařízení čerpacích stanic a čistíren odpadních vod
- uvádění do provozu opravených strojů a zařízení

Požadavky:
- vyučen v oboru zámečník nebo v podobné oblasti
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v oboru NUTNOSTÍ

Co je potřeba udělat?

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis. Do předmětu uvádějte přesný název pozice.

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
KONZULTANT: Tereza Navrkalová, Tel.: 734 444 904

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: strojní zámečník, zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity