Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KAR-mobil s.r.o.

Provozní technici v dopravě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10203070713 | aktuálnost: 18. 10. 2016

Místo výkonu práce: Rolsberská 66, Olomouc.
Náplň práce: ověřování analogových a digitálních tachografů; související administrativa.
Očekáváme: vyučení v oboru autoopravárenství a 2 roky praxe; výhodou platné Osvědčení na ověřování analogových a digitálních tachografů; řidičské oprávnění sk. C, D výhodou; znalost práce na PC.
Nabízíme: nástup možný ihned; Mzda od 15.000,- Kč + pohyblivá složka podle výkonu; zázemí stabilní české společnosti; možnost dalšího profesního vzdělávání; zajímavou, různorodou práci; pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravné a další benefity.
První kontakt POUZE mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

KAR-mobil s.r.o., Yvona Heliová, yvona.heliova@karmobil.cz