Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik s AJ

referenční číslo: 11879 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Máte zkušenost servisem nebo údržbou? Rádi cestujete a ovládáte anglický jazyk alespoň písmem? Jste komunikativní, samostatný, máte vzdělání v oblasti elektrotechniky? Pokud hledáte novou práci na blanensku a máte platnou vyhláška 50 §6, pak hledáme právě Vás

Významná stabilní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK s AJ (25 - 32 000,- Kč)

Náplň práce

  • Zajištění oprav a údržby zařízení
  • Montáž a instalace nových zařízení
  • Provádění kontroly zařízení a jejich testování
  • Evidence servisních a technických dat
  • Školení zákazníků pro údržbu
  • Cestování na služební cesty za zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnice
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • AJ – mírně pokročilá úroveň
  • Platná vyhláška 50 §6
  • Řidičský průkaz skupina B
  • Ochota cestovat (ČR i zahraničí)

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné a stabilní firmy
  • Možnost seberealizace a příjemný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy a školení
  • Finanční odměny a bonusy
  • Místo výkonu práce: Blanensko

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha