Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojář DPS praha

referenční číslo: 8566 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Vystudoval jste VŠ, obor elektro?
Máte zkušenosti se složitějšími návrhy DPS?
Chcete se podílet na nových projektech v oblasti průmyslové automatizace?

Pokud ANO a hledáte k tomu práci v Praze, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

VÝVOJÁŘ DPS

Náplň práce

  • složitější návrhy DPS pro oblast průmyslového automatizace
  • oplimalizace již existujících plošných spojů
  • zajišťování dat pro výrobu
  • spolupráce s HW a konstrukčním oddělením
  • úzká spolupráce s centrálou v Německu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření podmínkou
  • minimálně 2 roky praxe v oblasti návrhů desek plošných spojů
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost, chuť učit se nové věci

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • práce na nových projektech
  • flexibilní pracovní doba
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • místo pracoviště: Praha

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha