Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11080540764 | aktuálnost: 9. 7. 2016

PP na 1 rok s možností prodloužení. Způsobilost k výkonu zdrav. povolání, osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu v oboru, zdravotní způsobilost, specializační vzdělání v oboru intenzivní péče/ARIP, praxe ve zdrav. min. 5 let na jednotce intenzivní péče, dobrá znalost práce na PC, organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, spolehlivost a flexibilita. Aktivní přístup k řešení úkolů, zájem o vzdělávání se v oboru. Přihláška musí obsahovat: Strukturovaný životopis vč. informace o dosavadní praxi. Kopie odkladů o dosaženém vzdělání včetně osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu. Originál výpisu z rejstříku ne starší 3 měsíců. Souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Přihlášky zasílejte nejpozději do 8.8.2016 na e-mail nebo písemně na adresu. Obálku označit "Výběrové řízení NIP".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 21 950 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail