Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10672600765 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: personalni@gaenergo.cz

Náplň práce: Řidič - mechanik, údržba
Požadujeme:
Znalost provozu - kotelny, výtahy (dozorce výtahu) - výhodou
Zkušenosti z oblasti údržby budov, elektro a stavebnictví - výhodou
Manuální zručnost, technické myšlení
Svářečský průkaz - výhodou
Jeřábnický průkaz, oprávnění na VZV, vazačské zkoušky - výhodou
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Základní znalost práce na PC
Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Vysoké pracovní nasazení
Ochotu a vůli učit se novým věcem
Vzdělání SŠ nebo vyučen v technickém oboru (zámečník, automechanik)
Ochota cestovat a časová flexibilita
ŘP sk. B, C, E výpis karty řidiče, profesní osvědčení, kartu do digitálního tachografu, dopravně psychologické vyšetření

Nabízíme: Odpovídající platové ohodnocení (120 - 130,- Kč/hod. nástupní mzda dle zkušeností, po zapracování možný růst základní mzdy), výkonností odměny
Pět týdnů dovolené
Perspektivu
Příspěvek zaměstnavatele na stravování, penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě
Možnost využití firemního telefonu i k soukromým účelům
Pracoviště: Plzeň
Nástup: Ihned nebo po domluvě

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 120 - 130 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha