Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Technologies

Reality - business developer

(referenční číslo: 2-40-208927/JD)

ZKUŠENÝ OBCHODNÍK
REALITNÍ OBLAST
PRODEJ LUXUSNÍCH NEMOVITOSTÍ v PRAZE

Developerská společnost působící v Praze hledá zkušené obchodníky

Náplň práce/ odpovědnost/ kompetence:

Akvizice individuálních nemovitostí (byty / vily / pozemky)

  • Průběžné sledování trhu v Praze a blízkém okolí (popř. i jinde v odpovídajícím cenovém segmentu)
  • Vyhledávání vhodných nemovitostí do nabídky
  • Zajišťování analýz nemovitostí (využití dtb Cenové mapy apod.)
  • Zajištění uzavření smlouvy o zprostředkování

Implementace nemovitosti (byty / vily / pozemky)

  • Zajištění všech vstupních podkladů a dat od prodávajícího (např. půdorys, nabídková cena, smluvní dokumentace, předpis plateb apod.)
  • Kompletní zajištění implementace nemovitosti na web
  • Ve spolupráci s marketingovým odd. nastavení marketingové podpory

Správa / management prodeje

  • Správa zakázky v CRM
  • Pravidelný kontakt s prodávajícím, měsíční reporting, udržování vztahů
  • Předkládání doporučení v oblasti managementu prodeje a marketingu
  • Jednání se zájemci, uzavírání RS, BKS, KS a jiné související dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxe v realitní společnosti alespoň 3 roky
  • reprezentativní vystupování
  • komunikativnost
  • časová flexibilita
  • pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme:

Benefity:

  • nadstandardní finanční ohodnocení formou provizí
  • práce v centru Prahy v zavedené developerské společnosti
  • průběžná školení
  • možnost kariérního růstu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/stavebnictvi-a-reality/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Stavebnictví, projekce, architektura
Typ nabídky: Zaměstnání