Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

KEY account manager (40-45.000,- Kč)

referenční číslo: 12733 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Jste proklientsky orientovaní a rádi budujete dobré vztahy s obchodními partnery? Máte zkušenosti z oblasti průmyslové výroby jako například strojírenství nebo automotive? Hovoříte plynule anglickým jazykem?

Pak je tato pozice určena právě Vám

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER (40-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • udržování dobrých vztahů s klíčovými zákazníky
  • budování nových obchodních vztahů
  • tvorba kalkulací
  • příprava technických prezentací
  • komunikace napříč společností

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici v technickém odvětví (ideálně strojírenství, automotive)
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • MS Office uživatelskou znalost
  • komunikativnost, orientaci na zákazníka, technické myšlení

Nabízíme:

  • zajímavou práci v rozvíjejícím se a stabilním průmyslovém odvětví
  • zajímavý bonusový systém
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odborné a jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha Západ (do 20km od okraje Prahy)

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha