Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik kvality

referenční číslo: 10937 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Řešíte rádi procesy a kvalitu ve výrobě? Hledáte možnost seberealizace a uplatnění Vašich znalostí? Zajímá Vás práce na pozici TECHNIK KVALITY na Vysočině? Pak jste ideální kandidát

Prosperující firma hledá aktivního kolegu do týmu na pozici:

TECHNIK KVALITY (25 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za řešení kvality ve firmě
  • Spolupráce na zlepšování procesů
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Auditování firemních procesů, analýza dat
  • Komunikování se zákazníky

Požadujeme:

  • VŠ ideálně v oboru Kvalita/Nábytkářství
  • Anglický jazyk – B1
  • Praxe z oblasti kvality výhodou
  • Orientace v systémech kvality výhodou
  • Komunikativnost, zodpovědnost a aktivní přístup

Nabízíme:

  • Spolupráci s mezinárodní firmou
  • Příspěvky na stravování
  • Nadstandartní dny dovolené
  • Roční bonusy dle rozvoje společnosti
  • Jazykové a další odborné školení
  • Firemní akce v průběhu roku
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha