Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Dětské centrum Čtyřlístek, příspěvková organizace

Speciální pedagogové

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11291480747 | aktuálnost: 15. 9. 2016

VŠ - vzdělání dle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ŘP sk. B., terapeutický výcvik výhodou, požadujeme samostatnost, ochotu učit se novým věcem, odolnost vůči stresu.
Náplň práce: tvoření vzdělávacích programů pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, tvoření a koordinace vzdělávacích programů školky při dětském domovu, provádění individuální speciálně-pedagogické diagnostiky, atd.
Mzda od 21 000 Kč (dle dosažené praxe ). 1-směnný provoz, prac. poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na neurčito, pracoviště: Opava, nástup ihned. KO: Carbolová Jana Ing., tel.: 553 621 548, e-mail: carbolova@dcctyrlistek.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail