Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11494200756 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Pozice: Specialista zákaznické kvality
Požadavky: SŚ/VŠ výhradně technického zaměření, praxe v zákaznické kvalitě v automotive min. 3 roky, aktivní znalost AJ nebo NJ,uživatelská znalost MS Office, výhodou SAP, znalost 8D, FMEA, PPAP, SPC, APQP, VDA 6.3, orientace na zákazníka, výborné vyjednávací schopnosti, analytické myšlení, flexibilita, samostatnost,
Náplň práce: řešení reklamace ze strany zákazníka, zajištění komunikace se zákazníkem, navrhování opatření k reklamaci pomocí 8D reportu, koordinace týmu při stanovování, nápravných opatření
řešení zákaznických auditů, sledování zákaznických portálů a integrace souvisejících podnětů,
Nabízíme: atraktivní finanční ohodnocení, jistotu a tradici prosperující společnosti, flexibilní pracovní dobu, work-life balance, individuální rozvojová školení,
Zaměstnanecké výhody: roční odměna, měsíční bonus, podnikové stravování, lékařská péče v sídle firmy, příspěvek na penzijní a životní připojištění, sociální benefity-slevy na různé relaxační programy, akce pro zaměstnance, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba.
Nástup: možný hned Mzda: od 26 000,- do 38 000,- Kč
Kontakt: Baumannová Alexandra Mgr., tel.: 606 094 920, 318 493 360 (od 8:00 hod do 17:00 hod), e-mail: kks.zivotopis@kostal.com
Místo výkonu práce: Čenkov č.p. 8, Jince

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 26 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka, Mgr. Alexandra Baumannová, personální, a.baumannova@kostal.com, +420 606 094 920