Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PM Rokycany s.r.o.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti peněžnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10972250740 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Místo výkonu práce: Rokycany, Palackého č.p. 11
Náplň práce: bankovní a finanční specialista. Odborná příprava na jednání s klientem, jednání s klientem, příprava finančních plánů, výběr finančních produktů na míru, servis klientů na bankovní pobočce
Požadujeme: vzdělání - min. maturita, profesionální jednání a reprezentace pobočky, schopnost vést obchodní rozhovor, výpis z rejstříku trestů; znalost fin. a bankovních produktů a služeb výhodou, ne však podmínkou.
Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- Kč/měs., výše platu neomezena, komplexní odborné školení, různé zaměstnanecké benefity a další výhody dle dohody, fixní složka mzdy, možnost přizpůsobení pracovní doby
Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Strapec Mário Mgr., tel.: 724 127 875, e-mail: mario.strapec@gmail.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha