Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog vstřikování plastů

referenční číslo: 12618 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Máte středoškolské vzdělání v technické oblasti a orientujete se v oblasti vstřikování plastů? Znáte metody štíhlé výroby, pracujete s výkresovou dokumentací a chcete svou kariéru posunout zase o kousek dál?
Zašlete nám Váš životopis
Mezinárodní výrobní společnost, působící v Libereckém kraji, hledá do svých řad kandidáty na pozici TECHNOLOGA VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ.

Náplň práce

  • Optimalizace pracovních postupů
  • Práce s výrobní dokumentací
  • Vzorkování nových produktů
  • Spolupráce při zavádění nových projektů
  • Optimalizace výrobních technologií

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na pozici technologa v oblasti plastů
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Orientaci v oblasti štíhlé výroby (5S, Kanban)
  • Znalost technologií vstřikování plastů

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce je v Libereckém kraji

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha