Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SV catering, s.r.o.

Hlavní účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11195370722 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Nástup dle dohody. Životopis zasílejte na e-mail: ruzickovak@svcatering.cz.
Profil kandidáta: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na pozici účetní min. 5 let, dobrá znalost podvojného účetnictví, orientace v daňovém systému ČR, znalost MS Office, znalost účetního systému Helios Orange výhodou, samostatnost, organizační schopnosti, spolehlivost, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, komunikativnost, příjemné vystupování.
Popis pozice: kompletní vedení účetnictví, zpracování měsíčních a ročních uzávěrek, daňová hlášení a odvody daní, účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny, interních dokladů atd., zpracování přiznání DPH, KHDPH, silniční daně, statistické výkazy aj., zpracování ekonomických přehledů a rozborů, komunikace s dalšími institucemi. PD: Po-Pá 7-15:30 hod. Základní mzda + odměny.
Nabízíme: příjemný pracovní kolektiv, benefity společnosti jako příspěvek na stravu, školení, apod., možnost růstu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail