Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Microtherm CZ s.r.o.

Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11331710721 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Nástup možný ihned. Směnnost zpočátku individuální (jednosměnný až dvousměnný provoz). Zaměstnání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením (bezbariérový přístup).
Požadavky: manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita, odpovědný přístup k práci, spolehlivost v docházce do zaměstnání, zdravotní způsobilost.
Zaměstnavatel nabízí: stabilní zaměstnání, odpovídající pracovní ohodnocení, práci dle směnového kalendáře - 8 i 12 hod. směny nebo individuálně do zaškolení, příspěvek a poskytnuté stravovaní přímo v závodu, možnost výběru týdenních záloh, benefit - výhodnější volání, možnost přesčasů, služby firemního právníka.
Kontakt - pí. Michelová Edita, e-mail: edita.michelova@microtherm.cz (zaslání životopisu) nebo osobně v Polici nad Metují od 10:00 hod. do 12:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 10 500 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail