Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Slezské zemské muzeum

Fotografové

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11115590744 | aktuálnost: 20. 7. 2016

SŠ/VŠ obor fotografie, praxe v oboru, aktivní přístup, samostatnost, kreativita, schopnost inovovat, technické a logické myšlení, pečlivost, důraz na detail, profesionální zkušenosti s technickou a místopisnou fotografií, znalost práce na PC, IT znalosti - Adobe produkty, Pinnacle Studio, obecné znalosti v oblasti tisku, zkušenosti s pořizováním prezentačních filmů, zkušenosti s digitalizací starých filmových materiálů.
Mzda: 12 340 - 20 150 Kč, po zapracování možnost odměny dle dosažených pracovních výsledků, prac. úvazek: 0,8, prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, pracoviště Opava, Památník Petra Bezruče, nástup dle dohody.
KO: Wünsch Luděk, tel.: 778 488 271.
Povinné přílohy přihlášky: profesní životopis, bezúhonnost doložená výpisem z Rejstříku trestů, kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, soubor 5 snímků architektury, 5 snímků krajiny a 5 snímků technické fotografie (nejlépe předmětů) v rozlišení 300 dpi, velikost 1200x1600 obr. bodů na médiu CD-R, písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. Přihlášku zašlete poštou v zalepené obálce s uvedením zpětné adresy, s označením "Výběrové řízení - Fotograf - kameraman" nebo doručte osobně nejpozději do 5.8.2016 do 12.00 hod. na adresu organizace: Nádražní okruh 31, Opava.
Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru před výběrovou komisí, termín pohovoru bude žadatelům ohlášen do týdne.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 12 340 - 20 150 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail