Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Technici v oblasti metrologie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11470560789 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Do výrobní společnosti na Tachovsku otevíráme kariérní příležitost na pozici:

METROLOG

Váš profil:
-SŠ/SOU vzdělání technického směru výhodou
-znalost německého či anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
-rámcová znalost systému řízení kvality a norem ISO TS 16949
-zkušenosti na obdobné pozici

Náplň práce:
-provádění analýz měřících systémů
-měření na 3D měřícím přístroji
-zpracování výsledků měření a související dokumentace
- správa měřidel (výběr, evidence, zajištění kalibrace)
-uvolňování kontrolních a zkušebních zařízení, atd.

Nabízíme:
- profesní vzdělávací kurzy
- závodní stravování, stravenky
- týden dovolené navíc
- příspěvek na životní/penzijní pojištění
- příspěvek na volnočasové aktivity, atd.

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na nemeckova@perasperagroup.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D., Michaela Němečková, nemeckova@perasperagroup.cz, +420 702 286 378