Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9410980741 | aktuálnost: 14. 10. 2016

místo výkonu práce:
Vysočany č.p. 54
348 02 Bor u Tachova
NÁPLŇ PRÁCE:
- Návrhy a konstrukce nástrojů do lisovacích strojů,
- jednoúčelových strojů,
- měřících a montážních přípravků (program CAD Invertor),
- tvorba výkresové dokumentace (z oblasti strojírenství)
POŽADAVKY:
- ukončené středoškolské vzdělání z oblasti strojírenství,
- znalost oborů: technické kreslení, CAD systémy (3D modelování), stavba a provoz strojů, konstrukce,
strojírenská technologie atd.;
- technické myšlení, dobrou prostorovou představivost;
- základní uživatelská znalost práce na PC (poštovní klient, MS Office - Excel, Word),
- alespoň částečnou znalost německého jazyka,
- schopnost týmové práce, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost,
proaktivitu, zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věci
NABÍZÍME:
Uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vánoční a věrnostní prémie
- po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou
způsob 1. kontaktu - zaslání profesního životopisu na kontaktní email: Prace.Bor @tps.scherdel.com
Poznámka:

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Technické pružiny SCHERDEL s.r.o., Jaroslava Melgerová, jaroslava.melgerova@tps.scherdel.com, +420 374 702 199