Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vaše Harmonie, o.p.s.

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10494820717 | aktuálnost: 1. 9. 2016

D Domov pro seniory Pohoda v Dubí u Teplic hledá aktivizačního pracovníka pro skupinové a individuální činnosti s uživateli domova.
Požadujeme schopnost samostatného plánování aktivizačních činností a individuálního plánování s uživateli, vedení záznamů o průběhu poskytování služby jednotlivým uživatelům. Poskytnutí pomoci uživatelům domova v běžných denních činnostech - stravování, oblékání, mobilita. Dalšími požadavky jsou: kurz pracovníka v sociálních službách, praxe v této oblasti, empatie a alespoň částečná znalost německého jazyka.
Hlásit se osobně 9 - 11 hod., lze zaslat životopis na info@zplus.cz. Pro bližší informace volejte na tel. č. 777 66 55 58 (paní Zeithammerová).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail