Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Finanční specialista - daně

referenční číslo: 11445 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Máte znalosti z oblasti daní a daňově problematiky? Chcete působit ve zodpovědné funkci ve výrobní společnosti, kde budete mít možnost si svou práci organizovat samostatně? Pak je tato pracovní příležitost určena právě Vám a očekáváme Váš životopis ještě dnes

Výrobní společnost mimo automobilový průmysl posiluje svůj tým o pozici:

FINANČNÍ SPECIALISTA - DANĚ

Náplň práce

  • vedení podkladů pro daňová přiznání společnosti
  • metodika tvorby a výpočtu ceny ve společnosti
  • práce v týmu finančních specialistů společnosti
  • sledování daňových změn a jejich aplikace přímo ve společnosti
  • správa dokumentace s daňovými poradci a dalšími externími subjekty

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického směru
  • 5 let praxe na podobné pozici
  • AJ na mírně pokročilé úrovni – komunikace mailem, občasná nutnost komunikovat slovem
  • dobrá orientace se v problematice daní a zákonů s tím spojených
  • znalost práce s PC – nutná tvorba tabulek, grafů, výkazů apod.
  • zachování chladné hlavy i v občasných vypjatých situacích

Nabízíme:

  • lákavou novou pozici
  • platové podmínky dle Vašich zkušeností a dovedností
  • příspěvek společnosti na stravování
  • pružná pracovní doba
  • aplikace vlastních nápadů a návrhů
  • možnost využití různorodých kurzů
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha