Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bruno Paul, a.s.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11311980727 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Jsme českým zpracovatelem přírodního a konglomerovaného z Hradce Králové. Pro svou rozvíjející se síť spokojených zákazníků hledáme aktivního kandidáta/-ku na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce celá ČR
- Náplň práce: správa stávajícího portfolia zákazníků (kuchyňských studií, kamenických a truhlářských dílen a architektů); podpora obchodních partnerů (zajišťování propagačních materiálů, poskytování rad ohledně volby materiálů, dekorů, opracování apod.); aktivní získávání nových zákazníků /nového businessu; 4 dny práce v terénu, 1 den kancelář (příprava schůzek, zápisy z jednání)
- Požadujeme: min. středoškolské vzdělání; technické a obchodnické myšlení (zdravý selský rozum, ekonomika); předchozí praxe na pozici obchodního zástupce min 2 roky (zkušenost s jednáním na kuchyňských studiích výhodou); velmi dobré prezentační, komunikační a vyjednávací dovednosti; samostatnost, pečlivost, schopnost komplexně vnímat procesy ve firmě; orientace na výsledky; Řidičský průkaz skupiny B
- Nabízíme: zázemí menšího kolektivu prosperující firmy pro zpracování tvrzeného i přírodního kamene; stabilní a dlouhodobou práci v jednosměnném provozu na HPP; zajímavou mzdu s variabilní složkou odrážející Vaše obchodní výsledky; zaměstnanecké benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvek na penzijní pojištění 300 Kč, možnost vzdělávání, 2 dny sick day/rok); služební auto i k soukromému využití, notebook, mobilní telefon
- V případě zájmu prosím posílejte své životopisy na adresu: kubicova@technistone.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha