Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LS ROYAL Mariánské Lázně a. s.

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9694110743 | aktuálnost: 7. 12. 2016

Místo výkonu práce: Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Mzdové ohodnocení: uvedená mzda obsahuje základní mzdu a příplatky dle zákoníku práce (k této mzdě jsou ještě vypláceny variabilní složky - prémie dle výsledku hospodaření a další příplatky dle vnitřního předpisu společnosti). Pracovní doba: Po-Ne dle plánu směn (12-ti hodinové směny, krátký x dlouhý týden, 19:00-7:00 h). Požadujeme: organizační a komunikační schopnosti, příjemné jednání a vystupování, časová flexibilita, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost práce na PC, znalost NJ, RJ a AJ vítána, praxe v oboru vítána. Nabízíme: silné zázemí stabilní české společnosti, motivační finanční ohodnocení, možnost seberealizace a odborného vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, podnikové stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (pí. Forstnerová na tel. č. 354 618 214 nebo pí. Langerová na tel. č. 354 618 167, volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem (marketing@royalmarienbad.cz nebo ucetni@royalmarienbad.cz).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 500 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail