Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MĚSTO BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

Řídící pracovníci v oblasti životního prostředí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11117150795 | aktuálnost: 16. 7. 2016

Pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, zodpovědnost za výsledky pracovního týmu, psychická odolnost a schopnost řešení krizových a konfliktních situací, prezentační dovednosti a strategické uvažování, schopnost motivace zaměstnanců, delegování úkolů a následné kontroly, výborná znalost práce na PC (MS Windows, MS Excel, MS Word), řidičské oprávnění (skupina B), státní občanství České republiky (jiné státní občanství za podmínky trvalého pobytu v České republice), věk min. 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- Výhody, ke kterým může být ve výběrovém řízení přihlédnuto: studijní obor se zaměřením na ochranu přírody a krajiny, veřejnou správu nebo právo, znalost příslušné legislativy, praxe na místě vedoucího zaměstnance, praxe v oboru životního prostředí, znalost zásad a organizace veřejné správy, zvláštní odborná způsobilost pro výkon příslušných správních činností
- Benefity: stravenky, sociální výhody, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
- Uchazeč podá písemnou přihlášku v zalepené obálce označené "Výběrové řízení - vedoucí odboru životního prostředí" na podatelně Městského úřadu nebo zašle na adresu: Městský úřad Bystřice pod Hostýnem, Masarykovo nám 137, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, případně do datové schránky města se zaručeným elektronickým podpisem, a to nejpozději do 15.08.2016 (včetně).
Více informací na úřední desce města na www.mubph.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 17 870 - 26 870 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail