Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FAB Vehicle Security Solutions s.r.o.

Strojní inženýři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11779730732 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Kontakt zasláním životopisu na e-mail lenka.kutnarova@kk-alpha.com, telefonicky nebo osobně na pracovišti.
Požadavky:
- SŠ nebo VŠ technického směru (strojní inženýrství či podobný obor)
- praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu min. 2 roky
- znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodou
- tvorba 3D dat a 2D výkresů v systému CATIA V5
- znalost tvorby D-FMEA
- základní znalost nástrojů QFD, DOE, IMDS, PPAP, ISO TS 16949, VDA, APQP
- pokročilá znalost práce na PC - MS Office
- kreativita, samostatnost, organizační schopnosti, technické myšlení, systematičnost a pečlivost, odolnost vůči stresu a flexibilita
- řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat i do zahraničí
Náplň práce:
- spolupracuje s vedoucím projektu a jednotlivými členy projektového týmu na plnění jednotlivých úkolů projektu pro úspěšné plnění termínového plánu a rozpočtu
- pracuje na vývoji a konstrukci výrobku s ohledem na výrobní proces pod vedením senior konstruktéra popř. vedoucího oddělení, zodpovídá za plnění zákaznických a legálních požadavků
- analyzuje zákaznické, zákonné a interní požadavky na výrobek popř. proces a přijímá opatření k jejich naplnění, zajišťuje jejich přenos do interní dokumentace
- provádí Benchmarking
- tvoří CAD data, analýzy, výkresy, kusovníky, zakládá data do informačního systému, IMDS a zajišťuje jejich schválení
- vede a udržuje aktuálnost konstrukční a projektové dokumentace
- zajišťuje nebo provádí technické výpočty např. toleranční, pevnostní a deformační atd.
- zodpovídá za řízení změn v konstrukci výrobku s ohledem na termíny, náklady a funkci výrobku
- v případě neshod nebo selhání zkoušek interních nebo zákaznických provádí analýzy ke zjištění příčiny a přijímá nápravné opatření
- tvoří a spolupracuje na tvorbě QFD, technických specifikací, FMEA výrobku
- spolupracuje na tvorbě kontrolních a zkušebních plánů a analýz
- stanovuje zvláštní a kritické znaky výrobku
Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti, dotované závodní stravování (jídelna v areálu firmy)
- pružná pracovní doba, benefity v rámci programu Cafeterie, firemní vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

FAB Vehicle Security Solutions s.r.o., Lenka Kutnarová, lenka.kutnarova@kk-alpha.com, +420 702 169 511