Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

A. Pöttinger, spol. s r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11221990723 | aktuálnost: 8. 8. 2016

Oblast úkolů: organizace práce přidělených zaměstnanců, zodpovědnost za termíny a kvalitu odvedené práce, kontrola zařízení, minimalizace prostojů a poruch, spolupráce s ostatními odděleními (kvalita, logistika) a odborným učilištěm, zodpovědnost za pořádek a čistotu, dodržování zásad bezpečnosti práce apod., evidence OOPP a ostatního spotřebního materiálu, vč. inventur materiálů, aktivní účast na procesu neustálého zlepšování /Kaizen, PVP/.

Naše požadavky: vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost a odpovědnost, technické myšlení, uživatelská znalost práce na PC (MS-Office, email,…), odborné znalosti týkající se lakování výhodou, zkušenosti s vedením menšího týmu lidí výhodou, praxe ve stejné nebo obdobné výhodou, znalost německého jazyka výhodou, znalost práce se systémem SAP výhodou.

Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci ve stabilním rodinném podniku, další možnost vzdělávání a rozšiřování kvalifikace, odpovídající platové ohodnocení.

Životopisy a žádosti o pracovní místo zasílejte na výše uvedené kontakty nebo doručte osobně na recepci naší firmy. Do předmětu zprávy prosím napište, o kterou pozici se ucházíte.
Žádosti budou vyhodnocovány průběžně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail