Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Quality assurance engineer – automotive

referenční číslo: 6766 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Hledáte novou výzvu v oblasti kvality? Je pro Vás lákavá spolupráce s významnými automotive zákazníky? Cítíte se na každodenní komunikaci se zahraničím v anglickém nebo německém jazyce?

Pokud se této výzvy nezaleknete, tak neváhejte

Úspěšná mezinárodní společnost, výrobce komponent pro automobilový průmysl, právě obsazuje pozici:

QUALITY ASSURANCE ENGINEER – AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • zpracování plánů řízení jakosti, studií a rozborů kvality u svěřených projektů
  • plánování dodavatelské kvality, řešení reklamací
  • koordinace nabíhání nových výrob a procesu prvních vzorků
  • vyhodnocování kvality, zpracování příslušné dokumentace
  • komunikace s automotive zákazníky, účast na zákaznických auditech

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost AJ/NJ pro každodenní komunikaci
  • praxe v oboru, zkušenosti s automotive normami výhodou
  • znalost vzorkování a plánování kvality u nových výrobků
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • samostatnost, flexibilita, proaktivita
  • ochota cestovat a pobývat v zahraničí

Nabízíme:

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • příjemné moderní pracovní prostředí
  • různorodá práce s využitím cizího jazyka
  • osobní i profesní růst
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • další zaměstnanecké benefity
  • lokalita pracoviště: Olomoucký kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha