Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná, příspěvková organizace

Pedagogové volného času

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11428910735 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Z:14.9.2016, Místo výkonu práce: Komenského 517/2, Odry. Popis práce: pedagog vede v centru kroužky pro děti se sportovním zaměřením a výtvarným zaměřením. Komunikuje s externisty, kteří v centru vedou kroužky. Pořádá tábory a víkendové akce. Požadujeme: pedagogickou kvalifikaci,trestní bezúhonnost, organizační schopnosti, schopnost pracovat s dětmi, mládeží, dospělými i seniory, sportovní i výtvarné nadání, časovou flexibilitu (pružná pracovní doba) práce na PC - MS Office, internet, Facebook, praxe s dětmi vítána, angličtina výhodou, skupina B výhodou. Pracovní ohodnocení v rozmezí 12.000 - 15.000 Kč dle praxe, zkušeností a schopností. Pracovní úvazek na 0,75 %. Přihlášku do výběrového řízení zašlete na email odry@juventus.cz do 22. 9. 2016. Přihláška musí obsahovat: Motivační dopis - Proč tato práce, proč právě vy, co umíte a co můžete nabídnout, jaké máte zkušenosti v této oblasti.
Strukturovaný životopis, kopie dokladů o pedagogické kvalifikaci /naskenované/

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 12 000 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail