Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VYSSPA Sports Technology s.r.o.

Hlavní stavbyvedoucí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10255250796 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Kontaktní osoba:
životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.matejickova@vysspa.cz

Ucházet o zaměstnání se mohou pracovníci z celé ČR, zaměstnavatel poskytuje příspěvek na ubytování či dopravu.

Náplň práce:
- samostatné vedení stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
- koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací
- zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
- organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou
- kontrola, vedení pracovního týmu
- přebírání staveniště od zákazníka
- vedení stavebního deníku prováděného díla a kontrola stavebních deníků vedených
subdodavateli
- jednat s investorem
- práce po celé ČR

Požadujeme:
- SŠ vzdělání stavebního zaměření
- samostatné řídící a organizační schopnosti
- znalost práce na PC
- právní povědomí (předávací protokoly, objednávky apod.)
- minimální praxe na stejné pozici 3 roky
- řidičský průkaz skupina B (C výhodou) a ochota cestovat
- autorizaci v oboru pozemní či dopravní stavby
- spolehlivost, organizační schopnosti
- samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
- dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
- zdravotní stav: vstupní prohlídka lékaře
- autorizace výhodou

Nabízíme:
- práci a zázemí ve stabilní společnosti
- příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
- motivující mzdové ohodnocení
- 4 týdny dovolené
- stravné v maximální výši
- služební automobil k osobnímu užívání
- mobilní telefon, notebook

Místo výkonu práce:
práce po celé ČR, sídlo firmy Plzeň
Mzda:
40 000,- / 50 000,- Kč
Po zapracování individuální domluva.

Nástup IHNED.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha