Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí pobočky – Havlíčkův Brod

referenční číslo: 2D299900 | aktuálnost: 02.05.2017

M & M reality holding a. s.

Chcete mít samostatnou, odpovědnou a dobře hodnocenou práci?
Chcete získat zázemí prestižní firmy, lídra na realitním trhu?
Chcete se podílet na růstu jedné z nejdynamičtějších společností na realitním trhu?

PRACUJTE s TĚMI NEJLEPŠÍMI

Náplň práce

• motivační vedení a podpora rozvíjející se pobočky a týmu stávajících makléřů
• nábor a výchova nových makléřů
• zodpovědnost za výsledky pobočky a fungování makléřů
• šíření dobrého jména společnosti M&M REALITY HOLDING a.s.
• podpora firemní kultury a značky M&M ve svěřené lokalitě

Požadujeme

• praxe a znalost realitní činnosti
• ochota a schopnost převzít zodpovědnost za sebe a celý svůj tým
• manažerské ambice, chuť profesně růst a prosadit se
• vnitřní motivace, komunikativnost, dynamická osobnost

Nabízíme

• vedení fungující pobočky s připraveným týmem makléřů
• pomoc a podpora oblastního ředitele
• manažerské vzdělávání a kurzy v rámci M&M holdingu
• velmi motivační provizní a meziprovizní systém a další složky výplaty z jiných divizí M&M Hypocentrum , M&M Investiční, M&M Pojišťovací
• příspěvky na provoz pobočky
• firemní dovolené
• možnost dalšího kariérního růstu a realizace zakládání nových poboček

Potřebujete změnu? Nebojte se něco změnit, chyťte svoji příležitost a staňte se úspěšným manažerem v rámci M&M reality holding a.s. Těšíme se na osobní setkání s vámi! Svůj životopis a krátký motivační dopis zasílejte na email: kariera@mmreality.cz

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní