Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer realizace obchodních příležitostí / Praha

referenční číslo: 2D115AF4 | aktuálnost: 20.02.2017

COMMERCIAL GROUP s.r.o.

Mezinárodní značka RE/MAX Commercial poskytuje komplexní služby specializované značky RE/MAX, zaměřené na poskytování poradenských služeb a zprostředkování transakcí v oblasti komerčních a výnosových nemovitostí.

Zastoupení značky v České republice, společnost Commercial Group s.r.o., hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

RE/MAX Commercial Group nabízí jedinečnou podnikatelskou příležitost Vám, kteří máte touhu být úspěšní a chcete dosáhnout vysokých cílů. Celosvětový koncept RE/MAX Commercial Vám tuto příležitost umožní prostřednictvím nabízené pozice Manažer realizace obchodních příležitostí, pro oblast Praha/Středočeský kraj.

Vaší hlavní pracovní náplní a zodpovědností bude:

• Příprava obchodní příležitosti z hlediska budoucí realizace (tj. nastavení obchodního plánu příležitosti; finalizace obchodních podmínek; příprava a uzavření smluvní dokumentace; zpracování obchodní a marketingové strategie; vybudování a proškolení realizačního - obchodního týmu; nastavení parametrů komunikace a reportingu)
• Realizace obchodní příležitosti (tj. realizace obchodního plánu prostřednictvím stanovené obchodní a marketingové strategie a obchodního týmu, průběžný reporting a komunikace)
• Uzavření a vyhodnocení realizované obchodní příležitosti, následné obchodní aktivity u zákazníka (Account Management)
• Spolupráce a aktivní komunikace v rámci skupiny RE/MAX

Požadujeme

• VOŠ/VŠ vzdělání
• min. 3 roky praxe v oblasti obchodu, nebo marketingu
• trestní bezúhonnost, vysoký morální kredit
• komunikační a prezentační dovednosti
• pozitivní myšlení, touha být úspěšný, cit a dovednosti pro obchod, zodpovědnost, časová flexibilita, zkušenosti s vedenim a řízením lidí
• Anglický jazyk/Německý jazyk výhodou
• Dobré uživatelské znalosti práce s PC (min. MS Office, Internet)
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Nabízená pozice je jedinečnou podnikatelskou příležitostí (práce na ŽL) pod značkou RE/MAX COMMERCIAL pro ty absolventy VOŠ/VŠ, kteří mají touhu být úspěšní a chtějí dosáhnout vysokých cílů. Propracovaný celosvětový koncept RE/MAX COMMERCIAL tuto šanci nabízí s minimálním rizikem neúspěchu.

Značka RE/MAX COMMERCIAL byla založena v r. 1973 a v současné době působí ve 42 zemích světa. Prostřednictvím skupiny více než 410 kanceláří a divizí s celkově více než 3 tisíci specialisty nabízí komplexní služby specializované značky RE/MAX, zaměřené na poskytování poradenských služeb a zprostředkování transakcí v oblasti komerčních a výnosových nemovitostí. V České republice je značka zastoupena společností COMMERCIAL GROUP s.r.o.
Více informací o RE/MAX Commercial Group naleznete na http://www.remax-commercial.cz.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis pod referenčním číslem pozice na emailovou adresu : commercialgroup@re-max.cz.

Odpovědí na tuto nabídku souhlasím, aby společnost COMMERCIAL GROUP s.r.o., se sídlem Na strži 1702/65, PSČ 140 00 Praha 4, Česká republika, zpracovávala mé osobní údaje pro vlastní potřebu v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů až do odvolání, zaslaného společnosti v písemné formě.

Mzda: 100 000 Kč

Místo pracoviště: Sokolovská 270/201, Praha 9, PSČ 190 00

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Management, Reality

Profese: executive manager

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Seniory, Absolventy