Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

COMMERCIAL GROUP s.r.o.

Mezinárodní značka RE/MAX Commercial poskytuje komplexní služby specializované značky RE/MAX, zaměřené na poskytování poradenských služeb a zprostředkování transakcí v oblasti komerčních a výnosových nemovitostí. Zastoupení značky v České republice, společnost Commercial Group s.r.o., hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:

Manažer realizace obchodních příležitostí / Praha

referenční číslo: 2D115AF4 | aktuálnost: 28. 11. 2016

RE/MAX Commercial Group nabízí jedinečnou podnikatelskou příležitost Vám, kteří máte touhu být úspěšní a chcete dosáhnout vysokých cílů. Celosvětový koncept RE/MAX Commercial Vám tuto příležitost umožní prostřednictvím nabízené pozice Manažer realizace obchodních příležitostí, pro oblast Praha/Středočeský kraj.

Vaší hlavní pracovní náplní a zodpovědností bude:

• Příprava obchodní příležitosti z hlediska budoucí realizace (tj. nastavení obchodního plánu příležitosti; finalizace obchodních podmínek; příprava a uzavření smluvní dokumentace; zpracování obchodní a marketingové strategie; vybudování a proškolení realizačního - obchodního týmu; nastavení parametrů komunikace a reportingu)
• Realizace obchodní příležitosti (tj. realizace obchodního plánu prostřednictvím stanovené obchodní a marketingové strategie a obchodního týmu, průběžný reporting a komunikace)
• Uzavření a vyhodnocení realizované obchodní příležitosti, následné obchodní aktivity u zákazníka (Account Management)
• Spolupráce a aktivní komunikace v rámci skupiny RE/MAX

Požadujeme:

• VOŠ/VŠ vzdělání
• min. 3 roky praxe v oblasti obchodu, nebo marketingu
• trestní bezúhonnost, vysoký morální kredit
• komunikační a prezentační dovednosti
• pozitivní myšlení, touha být úspěšný, cit a dovednosti pro obchod, zodpovědnost, časová flexibilita, zkušenosti s vedenim a řízením lidí
• Anglický jazyk/Německý jazyk výhodou
• Dobré uživatelské znalosti práce s PC (min. MS Office, Internet)
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Nabízená pozice je jedinečnou podnikatelskou příležitostí (práce na ŽL) pod značkou RE/MAX COMMERCIAL pro ty absolventy VOŠ/VŠ, kteří mají touhu být úspěšní a chtějí dosáhnout vysokých cílů. Propracovaný celosvětový koncept RE/MAX COMMERCIAL tuto šanci nabízí s minimálním rizikem neúspěchu.

Značka RE/MAX COMMERCIAL byla založena v r. 1973 a v současné době působí ve 42 zemích světa. Prostřednictvím skupiny více než 410 kanceláří a divizí s celkově více než 3 tisíci specialisty nabízí komplexní služby specializované značky RE/MAX, zaměřené na poskytování poradenských služeb a zprostředkování transakcí v oblasti komerčních a výnosových nemovitostí. V České republice je značka zastoupena společností COMMERCIAL GROUP s.r.o.
Více informací o RE/MAX Commercial Group naleznete na http://www.remax-commercial.cz.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis pod referenčním číslem pozice na emailovou adresu : commercialgroup@re-max.cz.

Odpovědí na tuto nabídku souhlasím, aby společnost COMMERCIAL GROUP s.r.o., se sídlem Na strži 1702/65, PSČ 140 00 Praha 4, Česká republika, zpracovávala mé osobní údaje pro vlastní potřebu v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů až do odvolání, zaslaného společnosti v písemné formě.

Mzda: 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sokolovská 270/201, Praha 9, PSČ 190 00

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Management, Reality

Specializace: executive manager

Typ nabídky: Kontrakt

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail