Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Finanční analytik

(referenční číslo: 20-11-218221/JD)

Jsi absolvent z finančním backgroundem? Ať už zkušenost z financí máš nebo tu první teprve hledáš, ČTI DÁL

Jak by podle nás měla práce pro perspektivní finanční nadšence vypadat?

  • Práce na zajímavých projektech v mezinárodním týmu.
  • s využíváním cizích jazyků, abychom po roce v kanceláři nebyli schopni říct jenom „Hello“.
  • Také chceme mít možnost kariérního růstu a nesedět na stejné židli 10 let.
  • Neusnout na vavřínech, zdokonalovat a prohlubovat své znalosti z oboru.

Přesně to pro tebe máme:

„Finanční analytik se účastní spolupráce na zpracování finančních analýz a prognózy pro interní potřeby organizace. Hodnotí efektivnost, spolupracuje na koordinaci a tvorbě finančních plánů, sleduje a hodnotí vývoj, zároveň provozuje poradenskou činnost a pracuje na různých mezinárodních i lokálních projektech.“

Pozice je vhodná pro absolventy či uchazeče o práci s kratší pracovní zkušeností.

Hlavní náplň práce:

  • Příprava podkladů pro finanční analýzu.
  • Analýza získaných dat, vypracování pravidelných reportů.
  • Příprava statistik a prezentací.
  • Denní komunikace se členy managementu, spolupráce na velkých mezinárodních projektech.
  • Řešení různorodých problémů spojených s průběhem projektů.
  • Podílení se na přípravě budgetu.

Požadujeme:

Jaký by si měl být ty?

  • VŠ vzdělání (Finance, Ekonomie, Podniková administrativa či podobné zaměření).
  • Zkušenost z oblasti financí není podmínkou, avšak kandidáti musí disponovat ekonomicky/finančně zaměřeným vzděláním.
  • Velmi dobré analytické a logicko-kombinační schopnosti.
  • Velmi dobrá úroveň anglického jazyka (komunikace na denní bázi osobně i telefonicky).
  • Znalost francouzského, německého či jiného jazyka je výhodou, ne však podmínkou.
  • Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů.
  • Znalost práce na PC - MS Office.
  • Analytické myšlení, otevřenost a komunikativnost.

Nabízíme:

Benefity:
Co za práci dostaneš?
5 týdnů dovolené
Stravenky
Připojištení
Jazykové kurzy
Zaměstnanecké slevy
Sick Days
Pravidelná školení

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví
Typ nabídky: Zaměstnání