Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KARSIT HOLDING, s.r.o.

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11168060760 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Do provozu svařovny hledáme do 3-směnného provozu seřizovače/čky k seřizování provozních zařízení. Požadujeme min. SŠ vzdělání s vyučením nebo maturitou ve strojírenském oboru (mechanika, údržba, elektro), případně osvědčení o získání související profesní kvalifikace v oboru strojírenství dle zákona 179/2006 Sb., praxi v oboru (vítána), zkušenosti se seřizováním provozních zařízení nebo robotických pracovišť výhodou, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost. Nabízíme mzdu dle praxe a plnění kvalifikačních požadavků, pravidelné zvyšování mezd, zajímavou práci v perspektivní společnosti působící v automotive, jistotu stabilního zaměstnání, odborný rozvoj, 5 týdnů dovolené, závodní stravování. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail