Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog – příprava výroby

referenční číslo: 12778 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Rád komunikujete se zákazníky a máte praxi na pozici technologa? Máte technické vzdělání a rád byste využil svoji kreativitu? Hledáte práci na pozici TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY na Vysočině? Umíte komunikovat v anglickém jazyce a pracovat s programy CAD? Pokud jste na otázky odpověděli ano, zašlete nám Váš životopis

Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá nového kolegu na pozici:

TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY (30-42.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba cenových nabídek a kalkulací
  • Vytváření technologických postupů ve výrobě
  • Příprava podkladů a vývoj nových produktů
  • Optimalizace postupů a dohled nad jejich plněním
  • Komunikace s výrobou a zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ - technické zaměření
  • Znalost technických norem a svařovacích postupů
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z oblasti automotive výhodou
  • Znalost práce v CAD softwaru
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Zaměstnanecké slevy a příspěvek na dojíždění
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 30 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha