Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač / administrátor zakázek pro kovovýrobu - finančně velmi dobrá nabídka

referenční číslo: 2C93FE4E | aktuálnost: 09.02.2017

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
- kovovýroba (zpracování plechu CNC, tvorba lehkých konstrukcí)
- truhlářský provoz (výroba nábytku z deskových materiálů, dřevěné konstrukce)
- prášková lakovna…
V rámci rozvoje společnosti a zvyšování výroby hledáme nové, kvalitní a spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- kapacitní plánování ve vlastním plánovacím programu
- příjem a evidence objednávek
- dohled nad průběhem zakázek
- tvorba expedičních plánů
- reporting a monitoring

Požadujeme:
- SŠ, VŠ vzdělání
- vhodná znalost a praxe v oboru
- samostatnost a aktivitu
- znalost AJ, nebo NJ výhodou
- znalost práce na PC – Windows, Office
- nástup možný ihned

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve společnosti ve Zvoli u Prahy
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- velmi dobrá nástupní mzda dle zkušeností a praxe, s dalším růstem po zapracování
- standardní pracovní doba 7.00 - 16.00
- možnost profesního a osobního růstu

Vaše životopisy zasílejte, prosím, na níže uvedenou adresu. Nezapomeňte uvést, o jakou pracovní pozici se ucházíte a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Místo pracoviště: Zvole u Prahy

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita